Kurumumuz kuruluş felsefesi olarak beklentilerin ve hukuki zorunlulukların ötesinde "Öğrenci ve Veli Memnuniyeti" sağlamayı hedeflemektedir. Yıllardır misafir ettiğimiz yüzlerce öğrencimiz sayesinde her geçen dönem kendimizi biraz daha geliştiriyoruz. Bir çok öğrencimiz için İstanbul’da bir üniversiteye kayıt yaptırmak aynı zamanda hiç bilmedikleri bir şehirde yeni bir hayat kurmak anlamına gelmektedir. Bu aşamada öğrencilerimizin ve ailelerinin yaşadıkları çekinceleri ortadan kaldırmak, kendilerine yardımcı olmak ve yaşanacak yeni süreci kolaylaştırmak adına Türkiye’de ilk defa tüm öğrencilerimize %100 Ücret İadesi Garantisi sunuyoruz. Kampanyamız Beylikdüzü Şubelerimizde Geçerlidir. Bu garantiyi şu şekilde özetleyebiliriz;

“Şehir dışından veya İstanbul içinden ÖN KAYIT yaptıran öğrenciler, kesin kayıt yaptırmadan önce hiç bir yaptırım ile karşılaşmadan ve yatırdıkları kaparolarının TAMAMINI GERİ ALARAK kayıt işleminden vazgeçebilirler. (Kapora olarak yüksek miktar yatırılması da teşvik ediliyor).”


“Kurumumuza KESİN KAYIT yaptıran öğrencilerimiz yurtlarımızda yaşama başladıktan sonra 7 gün içerisinde hiç bir mazeret öne sürmeksizin daha önceden ÖDEDİKLERİ TÜM ÜCRETİ talep ederek kurumumuzdan ayrılabilirler.”


Educa WhatsApp